Tel. 887 111 611
ul. Białostocka 4, 18-200 Wysokie Mazowieckie

Osocze bogatoplytkowe (PRP - Platelet Rich Plasma)

 Regeneris

 

VideoPlate_17

Regeneris to specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z Twojej własnej krwi.  Regeneris zawiera komórki i czynniki wzrostu z Twojej krwi, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność. W efekcie staje się ona gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza.

 

 

 

Regeneris jest przy tym produktem w 100% biokompatybilnym a rewitalizacja skóry twarzy możliwa jest dzięki, tzw. Autologicznej Odnowie Komórkowej

 

(ACR – Autologous Cellular Regeneration) – czyli regeneracji komórek skóry dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych.

 

 

 

Regeneris działa poprzez aktywację płytek krwi zawartych w osoczu, bogatopłytkowym do produkcji specyficznych czynników wzrostu, które:

 

- pobudzają procesy regeneracji tkanek

 

- wspomagają proces angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych)

 

- aktywują mezenchymalne komórki macierzyste

 

- pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu

 

 

 

Czy Regeneris jest dla mnie?

 

 

 

Technologia oparta na osoczu bogatopłytkowym stosowana jest z ogromnymi sukcesami od ponad  10 lat w chirurgii rekonstrukcyjnej, ortopedii, stomatologii. Szczególnie w gojeniu ran, odbudowie tkanki kostnej czy regeneracji i gojeniu tkanek przyzębia. W medycynie estetycznej osocze bogatopłykowe stosowane jest od 2003 roku (we Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii). Podstawowe wskazania to przede wszystkim poprawa wyglądu takich miejsc, jak:

 

- policzki

 

- fałdy nosowo-wargowe

 

- okolice oczu (kurze łapki, cienie), powieki

 

- usta, podbródek, czoło

 

- fałdy na szyi i karku

 

- dekolt

 

- dłonie

 

a także wypełnianie blizn po trądziku i łysienie typu męskiego

 

 

 

Regeneris przeznaczony jest głównie dla pacjentów, których skóra wymaga odnowy oraz takich, którzy poszukują produktów naturalnych lub są uczuleni na inne produkty.

 

 

 

Jakich efektów mogę się spodziewać

 

 

 

Podawanie Regeneris w zmarszczki uruchamia proces, którego zadaniem jest stymulowanie komórek macierzystych do namnażania oraz pobudzanie fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu, co ma doprowadzić do regeneracji

 

i odnowy skóry, jej nawilżenia i odmłodzenia.

 

Proces starzenia się naszej skóry związany jest bowiem ze spowolnieniem odnowy komórek naszego ciała i ich zmniejszoną zdolnością regeneracji.

 

 

 

Efekty, które możemy uzyskać, dzięki Regeneris to:

 

– rewitalizacja skóry, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry, poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry

 

- remodeling włókien kolagenowych

 

- poprawa ukrwienia skóry

 

- wygładzenie zmarszczek i fałd – wolumetryczna terapia biostymulująca komórki skóry

 

- przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej

 

 

 

Jak wygląda zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego

 

Zabieg z użyciem PRP przeprowadzany w gabinecie to proces dość szybki i prosty. W pierwszej fazie lekarz pobierze niewielką ilość (6 -18ml) Twojej krwi do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu w specjalnej wirówce. W ciągu 5 minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. Do probówek, tuż przed wykonaniem zabiegu, należy dodać specjalny odczynnik, który aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które następnie staję się bazą do wykonania zabiegu.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem